Потрібно зміцнити трансатлантичний зв’язок між США та Європою, – Войджер (ВІДЕО)

uatv
09.07.2020
Фото з сайта global.upenn.edu

Зараз насамперед потрібно відновити довіру між Америкою та Європою і зміцнити трансатлантичний зв’язок, який порушився внаслідок поведінки і деяких заяв нинішнього лідера США Дональда Трампа.

Про це розповів старший науковий співробітник Центру Байдена Марк Войджер ведучій Тетяні Поповій у програмі “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом“.

Войджер прокоментував опубліковану Джо Байденом в Twitter заяву про те, що в разі, якщо він стане новим президентом США, Володимир Путін отримає гідну відсіч. За словами старшого наукового співробітника, зараз саме демократи стали антикремлівською партією.

“Тобто партією, яка практично протистоїть Москві в політиці та в міжнародному плані. Тому ролі трохи змінилися”, – зазначив він.

Також Войджер розповів, які кроки потрібно буде зробити новому керівництву США в міжнародній політиці.

“Потрібно в першу чергу відновити лідерство Америки в межах західної цивілізації, трансатлантичного, євроатлантичного простору, яке було порушено зараз у зв’язку з поведінкою і заявами Трампа. Тому найважливіше питання – це відновити довіру між Америкою та Європою і зміцнити цей трансатлантичний зв’язок”, – сказав він.

Потім вже можна буде говорити про конкретні кроки, наприклад, про розширення персональних санкцій.

“Звичайно, коли потім мова піде про конкретні кроки, то можна розширити санкції вже й персональні. Якщо вже, звичайно, буде доведено, що підрозділ російської військової розвідки платив “Талібану”. Звичайно, такі дії можуть отримати схвалення тільки з верхів, з Кремля. Я вважаю неможливим, що якийсь військовий розвідник або навіть генерал сам вигадав такий план. Або, звичайно, отримав (дозвіл – ред.)”, – сказав Войджер.

Ця ситуація порушує баланс між Америкою та Росією на стратегічному рівні, зазначив старший науковий співробітник Центру Байдена.

“І, звичайно, такі дії отримують схвалення і розглядаються тільки нагорі. Тому персональні санкції можуть допомогти Україні не лише фінансовими, а й летальними засобами. Взагалі, потрібно намагатися протидіяти гібридним методам і зусиллям Росії, якими вона практично руйнує міжнародний порядок у сучасному світі. І, звичайно, Україна є основним театром цього протистояння. І допомогти вам було б дуже логічним кроком, щоб дати гідну відсіч Кремлю”, – додав Марк Войджер.

Читайте також: Безпекова сфера: у Конгресі США пропонують збільшити допомогу Україні наступного року

Джерело UATV
дата 09.07.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×