Потрібно посилити відповідальність за незаконне перебування у Чорнобильській зоні, – Абрамовський (ВІДЕО)

uatv
27.09.2020
Фото Пресслужба Мінприроди

Чорнобиль можливо зробити екологічно безпечним. Але зараз Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів працює над проєктом закону про збільшення відповідальності за незаконне перебування в Чорнобильській зоні відчуження, адже останнім часом на закриті для відвідування небезпечні для життя території все частіше незаконно проникають сталкери.

Про це сказав очільник відомства Роман Абрамовський у програмі “Неофициальный разговор” на телеканалі “Дом“.

“Ми фіксуємо збільшення кількості сталкерів, які бродять небезпечними територіями. Ми підготували законопроєкт щодо збільшення відповідальності за незаконне перебування. Дійсно, з часом Чорнобильську зону можна перетворити в екологічно безпечну систему”, – зазначив Абрамовський.

Також, на його думку, Чорнобильську зону відчуження потрібно розділити на дві території: 10-ти і 30-ти кілометрові зони.

“Перша – це зона, де будуть зосереджені об’єкти з поводження із радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, в якій ніколи не будуть жити люди, це розуміє весь світ. А друга зона – виконує буферну функцію і де проживають співробітники підприємств зони відчуження, які працюють вахтовим методом”, – розповів міністр.

Читайте також: Міністр екології ініціює перевірки утилізації медичних відходів (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 27.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×