Посол Ізраїлю в Україні подякував СБУ за затримання ізраїльського кримінального авторитета

uatv
12.03.2019
Фото Open Ukraine

Посол Держави Ізраїль в Україні Джоел Ліон висловив подяку Головному управлінню по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України за допомогу в затримці ізраїльського наркоторговця.

Як повідомило Посольство Ізраїлю в Україні, вранці 12 березня, під час поїздки до України, у Києві заарештували очільника ізраїльської кримінальної мережі наркотрафіку. Водночас, в Ізраїлі було затримано групу із 42-х осіб, залучених до вказаної кримінальної мережі. Арештовані підозрюються в організації та фінансуванні кримінальної мережі наркотрафіку; збуті небезпечних наркотичних речовин – через наркодилерів та іншими кримінальними шляхами.

Операція із виявлення та арешту кримінальної групи наркоторговців проведена поліцією Ізраїлю у співпраці з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон відзначив, що така співпраця стала черговою демонстрацією високого рівня наших двосторонніх відносин між Ізраїлем та Україною.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 12.03.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV