Посли іноземних держав відвідали район розведення сил в зоні ООС (ФОТО)

uatv
07.11.2019
Фото Міноборони

Посли іноземних держав відвідали українські позиції в районі Богданівки (Петрівського) Донецької області, де має відбутися черговий етап розведення сил і засобів.

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужби Міноборони та МВС.

До складу місії, що побувала на лінії розмежування, ввійшли: тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, посол Німеччини Анка Фельдгузен, посол Франції Етьєн де Понсен, посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Іноземну делегацію супроводжували представники українського уряду.

“Сьогодні з нами приїхали посли Британії, США, Франції, ФРН для моніторингової місії в населених пунктах Петрівське та Золоте, щоб вони на власні очі побачили, як відбувається розведення”, – розповів помічник президента Андрій Єрмак.

За його словами, українські міністри відзвітують перед послами про свої плани щодо того, яку увагу слід приділити цій території.
Єрмак зазначив, що Україна чітко дотримується міжнародних домовленостей щодо розведення військ і очікує дзеркальних кроків від іншої сторони.

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що з українського боку інфраструктура на контрольному пункті в’їзду/виїзду (КПВВ) “Золоте” повністю готова.

Фото МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков додав, що у межах своєї компетенції МВС України повністю забезпечує правопорядок у Золотому.

“Ми передислокували сюди достатню кількість особового складу Нацполіції і Нацгвардії, забезпечили відповідною кількістю техніки і спецзасобів для охорони громадської безпеки та порядку. ДСНС готова виконувати свої обов’язки. Наші вибухотехніки забезпечені засобами оперативного і гуманітарного розмінування”, – сказав він.

У свою чергу Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор зазначив, що українська сторона підготувалася до розведення військ 8 листопада у районі селища Богданівка і він вражений рівнем організації.

Нагадаємо, що розведення сил у Петрівському планується на 8 листопада.

Джерело UATV
дата 07.11.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV