Портова галузь забезпечує 40% міжнародної торгівлі України, – Петро Порошенко

uatv
12.02.2019
Фото АП

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області заявив, що Україна є морською державою і має усі можливості включення наших морських портів, зокрема Рені та Ізмаїла, до європейських транспортних коридорів.

Про це повідомляє прес-служба АП.

За словами глави держави, сьогодні портова галузь є одним із найвагоміших чинників росту української економіки, адже завдяки їй забезпечується 40% міжнародної торгівлі, а минулого року за обсягами вантажообігу портова галузь України посіла друге місце в Чорноморсько-Азовському регіоні.

“Подальша інтеграція транспортного комплексу країни в міжнародну мережу – це один із шляхів забезпечення можливостей і переваг Угоди про асоціацію. Ми маємо перетворити вітчизняну транспортну галузь на частину транспортно-логістичних коридорів і використати всі можливості співпраці з ЄС, взяти активну участь у розвитку транспортного коридору сполученням “ЄвропаАзія”, – наголосив Президент.

За словами Порошенка, для реалізації зазначеної мережі включено вісім морських портів України. Серед них два розташовані на Дунаї – це Рені й Ізмаїл.

“Долучення до мережі морських портів забезпечить як залучення фінансових потоків з ЄС, так і впровадження інформаційно-комунікаційних систем для відновлення та формування нових транзитних потоків територією України”, – додав Президент.

Підсумовуючи, Петро Порошенко зазначив, що морське господарство, портова інфраструктура є ключовим і абсолютно незамінним фактором розвитку економіки.

Раніше глава держави розповів, що лавах української армії служить понад 250 тис. військових.

Джерело UATV
дата 12.02.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV