Попереду – боротьба за те, щоб Мазур повернувся в Україну, – Дещиця

uatv
11.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

Звільнення українського активіста і ветерана Ігоря Мазура з-під арешту в Польщі є лише половиною шляху в боротьбі України за свого громадянина.

Про це сказав посол України у Польщі Андрій Дещиця, повідомляє Радіо Свобода.

“Далі за нами клопітка робота та боротьба за те, щоб Ігор повернувся в Україну, і щоб Росія перестала використовувати інструмент Інтерполу для пошуку тих людей, які їй невигідні, або які є її ворогами. Це невеличка, проміжна перемога. Це, власне, спільними зусиллями нам вдалося отримати таку невеличку перемогу”, – зазначив Дещиця.

Наразі невідомо, коли відбудеться засідання суду у справі по суті. За словами посла, це залежатиме від того, коли польські правоохоронні органи ознайомляться зі справою.

“Ми будемо робити все можливе, щоб воно (судове засідання – ред.) відбулося якнайшвидше, і якомога швидше закрили цю справу. Я радий, що Ігор на волі, що він у безпеці в Генеральному консульстві у Любліні, і наші консули ним опікуватимуться та надаватимуть всіляку допомогу”, – наголосив посол.

Нагадаємо, вчора, 10 листопада, Ігоря Мазура віддали на поруки українському консулу. На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту він проживатиме в Генеральному консульстві України в Любліні.

Сам затриманий Мазур повідомив, що не брав участі в бойових діях у Чечні, а перебував там як журналіст.

Читайте такожСподіваюся, що суд оцінить аргументи обох сторін і ухвалить справедливе рішення, – Мазур (ВІДЕО)

Джерело Радіо Свобода
дата 11.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV