Понад 4900 одиниць озброєння і техніки передав “Укроборонпром” армії у 2018 році (ВІДЕО)

uatv
04.01.2019
Фото Укрінформ-UATV

Українські війська минулого року отримали від державного концерну “Укроборонпром” майже п’ять тисяч одиниць військової техніки та озброєння.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Президент України Петро Порошенко.

“Понад 4900 одиниць нового, модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки отримала Українська армія від Державного концерну “Укроборонпром” у 2018 році. Завдяки новій техніці наші військові навчилися бити точно в ціль, не марнуючи снарядів і часу. Як кажуть самі військові: наша артилерія стала “зрячою”, може бачити далеко, куди не зазирнеш із біноклем”, – написав він.

Також глава держави наголосив: війна дала нам зрозуміти, що 
перемогу можливо здобути лише за умови поєднання трьох основних факторів – високого бойового духу, всенародної підтримки й сучасного озброєння.

#НоваАрмія

Війна переконливо показала, що кінцеву перемогу можливо здобути лише за умови поєднання високого бойового духу, всенародної підтримки та сучасного озброєння. Більше 4900 одиниць нового, модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки отримала Українська армія від Державний концерн "Укроборонпром" у 2018 році. Завдяки новій техніці наші військові навчилась бити точно в ціль, не марнуючи снарядів і часу. Як кажуть самі військові: наша артилерія стала "зрячою", може бачити далеко, куди не зазирнеш з біноклем.Тож ми не збавлятимемо темпи. Попереду ще вдосталь роботи для того, щоб українське військо міцнішало з кожним днем!#НоваАрмія

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 3 січня 2019 р.

Нагадаємо, у 2018 році “Укроборонпром” передав ЗСУ 50 літаків та вертольотів.

Джерело UATV
дата 04.01.2019
категорії Випуски новин, Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV