Понад 1300 перевізників скористалися послугою е-бронювання дозволів з початку року, – Криклій

uatv
14.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Від початку 2020 року через транспортний портал електронних послуг перевізники вже оформили приблизно 8 тисяч дозволів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує UATV з посиланням на пресслужбу відомства.

“Пілотний проєкт з е-бронювання дозволів для перевізників успішно працює. За перші 12 днів 2020 року послугою е-бронювання дозволів скористалися понад 1300 перевізників, які забронювали через транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua близько 8000 дозволів. Завдяки цифровізації процесу створені рівні умови доступу всіх перевізників до замовлення послуги, без будь-якої корупційної складової”, – розповів Криклій.

Як зазначив глава міністерства, е-бронювання має багато переваг для бізнесу. Так, з його допомогою можна побачити доступну кількість дозволів у пунктах видачі (ПВД). Крім цього, заброньований дозвіл не може бути виданий іншому перевізнику. Це створює умови для того, щоб спланувати поїздку наперед і не отримати штрафних санкцій за порушення митного законодавства.

Дозвіл, заброньований через транспортний портал, буде доступний до видачі перевізнику 5 днів. Якщо за цей час його не заберуть, бронювання скасується автоматично, і дозвіл буде доступний іншим перевізникам.

“У той же час запровадження сервісу е-бронювання посприяло виявленню проблемних питань у системі видачі дозволів, як на технічному, так і на організаційному рівнях. Для прикладу, виявлено велику кількість перевізників, які, всупереч вимогам законодавства, не подали вчасно повідомлення про зміну даних у своїх ліцензійних справах. Усі технічні проблеми оперативно виявляються та усуваються, а сервіс постійно вдосконалюється”, – додав Владислав Криклій.

Наступною ціллю, за словами міністра, є переведення видачі дозволів на міжнародні автомобільні вантажоперевезення в цифровий формат. Поки що не всі країни згодні на такий крок, зазначив Криклій. Проте відомство працюватиме над цим і надалі.

Нагадаємо, 2 грудня Польща розпочала видавати дозволи українським вантажним автоперевізникам.

Джерело UATV
дата 14.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×