Помпео прибуде до України 30 січня, – Держдепартамент

uatv
24.01.2020
Фото АР

Державний департамент США заявляє, що візит глави американської дипломатії Майка Помпео до Києва відбудеться 30 січня, де заплановані його зустрічі з керівництвом України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт відомства.

“Державний секретар США Майк Помпео здійснить подорож до Лондона (Велика Британія), Києва (Україна), Мінська (Білорусь), Нур-Султана (Казахстан) і Ташкента (Узбекистан) з 29 січня по 4 лютого”, – йдеться в повідомленні.

Помпео прибуде до української столиці 30 січня. Він зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ Вадимом Пристайком і міністром оборони Андрієм Загороднюком.

Окрім цього, держсекретар США візьме участь у церемонії покладання квітів на знак вшанування загиблих на Донбасі, а також зустрінеться з представниками релігійних і громадських організацій, лідерами бізнес-спільноти.

Раніше повідомлялося, що Зеленський і Помпео узгодили подальший графік двосторонніх контактів між Україною та США на найвищому рівні, насамперед візит держсекретаря до Києва наприкінці січня, який було перенесено з 3 січня.

Джерело UATV
дата 24.01.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV