Політв’язню Карімову не надають меддопомогу в ростовському СІЗО, – Денісова

uatv
15.01.2020
Фото Facebook Людмила Денісова

Фігурантові справи “Хізб ут-Тахрір” Аліму Карімову в СІЗО в Ростовській області (РФ) не надають медичну допомогу, попри те, що в політв’язня вже декілька днів висока температура.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

“Карімов захворів на ангіну, внаслідок чого температура його тіла протягом трьох днів підвищена – 39,5 градусів. Однак, всупереч наявним проблемам зі здоров’ям, медичні працівники не надають належну допомогу, а адміністрація пенітенціарної установи не забезпечує можливість отримання ним медичних препаратів”, – повідомила омбудсмен.

За її словами, такі дії суперечать гарантованим нормам статті 3 Конвенції про захист прав людини і основних свобод та пункту 22 Мінімальних стандартних правил поводження з в’язнями, схваленим Економічною і Соціальною Радою ООН.

Денісова закликала російського омбудсмена Тетяну Москалькову забезпечити проведення повного медичного обстеження та надання кваліфікованого лікування.

Алім Карімов незаконно затриманий силовиками РФ у справі “Хізб ут-Тахрір” 27 березня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що у фігуранта другої сімферопольської групи у “справі Хізб ут-Тахрір” Тофіка Абдулгазієва утворилися гнійні рани та сталося зараження крові через укуси комах у слідчому ізоляторі, де його утримують.

Джерело UATV
дата 15.01.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×