Політв’язня Сейтумерова окупанти змушували проголосувати на референдумі

uatv
29.06.2020
Фото “Кримська солідарність”

Політв’язню Сейтумеру Сейтумерову, якого доставили зі слідчого ізолятора до психіатричної лікарні Сімферополя, окупанти запропонували взяти участь в голосуванні щодо змін до конституції РФ.

Про це розповів адвокат Едем Семедляєв, інформує “Кримська солідарність”.

“Сейтумера перевезли в психіатричну лікарню для проходження примусової стаціонарної психіатричної експертизи 25 червня. Вже на наступний день з ним почали спілкуватися лікарі. У п’ятницю принесли йому папір для того, щоб він висловив свою думку з приводу голосування”, – зазначив правозахисник.

За його словами, Сейтумеров відмовився від участі в голосуванні. Співробітники лікарні не погоджувалися і наполягали на тому, щоб заарештований кримський татарин переписав заяву.

Бранець Кремля написав, що є політв’язнем і громадянином України. Він наголосив, що не бажає брати участь в будь-яких голосуваннях.

“Це дуже сильно обурило співробітників психіатричної лікарні. Вони попросили його переписати цю заяву без вказівки того, що він є політв’язнем, що він є кримським татарином. Сейтумер категорично відмовився, вказавши на те, що у всіх заявах з моменту арешту він це вказує і буде вказувати і надалі”, – додав адвокат.

Нагадаємо, що Сейтумер Сейтумеров був затриманий в Бахчисараї 11 березня 2020 року під час чергових обшуків в будинках кримських татар. 12 березня заарештовано його і двох його родичів: рідного молодшого брата і дядька. Так з’явилася “третя бахчисарайська група” по “справі Хізб ут-Тахрір”.

Читайте такжеПолітв’язня Сейтосманова етапували у колонію Башкортостана

Раніше повідомлялося, що фігурантів алуштинської “справи Хізб ут-Тахрір” етапували до Росії.

Джерело UATV
дата 29.06.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×