Політв’язня Нурі Прімова знову помістили в ШІЗО, – адвокат

uatv
02.12.2019
Фото Кримська солідарність

Фігуранта “справи Хізб ут-Тахрір” Нурі Прімова, якого незаконно утримують в російській республіці Марій Ел, знову помістили в штрафний ізолятор.

Про це розповів адвокат Еміль Курбедінов виданню Крим. Реалії.

За його словами, це сталося відразу після суду 18 листопада, на якому Прімову встановили адміністративний нагляд після закінчення терміну позбавлення волі.

“Наскільки мені стало відомо, в карцері він – відразу після суду. Під час того засідання він заявляв про міжнародне право, вимагав вносити в протокол свої слова, заявляв про відвід суду. І, наскільки мені відомо, його помістили в карцер саме за те, що він багато розмовляв на суді. Не знаю, на який термін посадили, але вчора (1 грудня) він ще там знаходився”, – говорить Курбедінов.

Правозахисник вважає, що причина приміщення Примова в ШІЗО може бути пов’язана з його близьким звільненням з в’язниці.

“Останні місяці – найважчі, для сім’ї в тому числі. І співробітники колонії це розуміють. Тому потрапляє він в ізолятор не по якійсь вагомій причині, а просто тому, що відстоює свою позицію до кінця“, – додав адвокат.

Нагадаємо, що російський суд встановив 8 років адміністративного нагляду після закінчення терміну позбавлення волі Нурі Примова.

Джерело Крим.Реалії
дата 02.12.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV