Політв’язня Кантімірова помістили в карцер за здійснення релігійного обряду

uatv
18.09.2020
Фото “Кримська солідарність”

Політв’язня Ельдара Кантімірова помістили в карцер за здійснення релігійного обряду поклоніння.

Як інформує “Кримська солідарність”, про це повідомив адвокат Сіяр Панич, із посиланням на слова фігуранта другої бахчисарайської групи “справи Хізб ут-Тахрір” Сервера Мустафаєва, якого утримують в одній камері з Кантіміровим у слідчому ізоляторі Ростова-на-Дону.

Політв’язень зумів передати адвокату цю інформацію під час судового засідання з розгляду апеляції щодо другої бахчисарайської групи “справи Хізб ут-Тахрір”.

Адвокат розповів, що під час обіднього часу Кантіміров здійснював намаз і в цей час була прокурорська перевірка. На перекличку бранець Кремля не відреагував, і це адміністрацією СІЗО визнали як непокору.

“Ось уже під кінець дня стало відомо, що його відправили в карцер за це на 15 діб. Мотивували це, не вказуючи, що у зв’язку із вчиненням намазу, наче в загальному вказали, що не підкорився, без конкретизації. Ось таким чином видно черговий утиск наших підзахисних за релігійними ознаками, в тому числі й під час утримання в СІЗО”, – зазначив Панич.

Нагадаємо, що Ельдар Кантіміров був заарештований 10 червня 2019 року. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 20 років.

Раніше МЗС висловило протест через вирок суду РФ 7 кримським татарам.

Читайте також: До списків на обмін потрапили орієнтовно 100 людей з кожного боку, – Єрмак

Джерело UATV
дата 18.09.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×