Політв’язня Дудку перемістили до виправної колонії, незважаючи на нестабільний стан здоров’я, – Денісова

uatv
21.05.2020
Фото Telegram Людмили Денісової

Українського політв’язня Володимира Дудку перевели з медичної частини до виправної колонії попри те, що стан його здоров’я залишається вкрай нестабільним.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова в Telegram, інформує UATV.

За її словами, Дудка продовжує скаржитись на сильні головні болі, підвищений тиск, біль у шлунку та висипи по всьому тілу. У колонії, де незаконно утримується українець, відсутні будь-які препарати для його лікування.

“Рідним Володимира досі не повідомили рекомендації лікаря та встановлений діагноз, щоб передати необхідні медикаменти”, – пише Денісова.

Вона зазначила, що Дудка перебуває в групі ризику щодо захворювання на COVID-19, а відтак переведення до бараків наражає на небезпеку життя громадянина України.

Читайте також: МЗС висловило протест через відхилення апеляції Мемедемінова російським судом

Людмила Денісова звернулася до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів щодо повідомлення Володимиру Дудці і його родичам встановленого діагнозу та сприяти належному медико-санітарному забезпеченню.

“Також вимагаю надати якісну лікарську допомогу українському політв’язню, відповідно до положень Мінімальних стандартних правил поводження з в’язнями, ухвалених Економічною і Соціальною радою ООН, і Федеральним законом РФ від 21.11.2011 №323-ФЗ “Об основах охраны здоровья граждан в Российской Федерации”, – додала омбудсмен.

Раніше повідомлялося, що кримськотатарського політв’язня Енвера Сейтосманова, якого незаконно засудили до 17 років арешту, етапували в російську колонію.

Джерело UATV
дата 21.05.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×