Політв’язня Андрія Коломійця відвідав український консул, – дружина

uatv
20.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

Українського політичного в’язня Андрія Коломійця відвідав у колонії Краснодарського краю український консул Тарас Малишевський.

Про це пише Кримська правозахисна група з посиланням на його дружину Галину Коломієць.

За словами жінки, консул підтримав Андрія морально, поцікавився станом його здоров’я. Спілкування Коломійця з консулом, як зазвичай, відбувалося під камерами та в присутності співробітників колонії.

“Андрій Коломієць дякує українському консульству за підтримку, а також усім небайдужим людям, які борються за звільнення всіх українських політв’язнів, які опинилися в російських і кримських місцях несвободи”, – йдеться в повідомленні.

Раніше зазначалося, що Коломійця утримують в колонії російського Краснодара, де “найбільш жорсткі умови” порівняно з іншими колоніями, в яких утримують українців.

Нагадаємо, у червні 2016 року Андрія Коломійця засудили в Криму до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Його затримали в російській Кабардино-Балкарії у травні 2015 року за підозрою в зберіганні наркотиків, привезли до Криму та звинуватили у замаху на вбивство двох кримських співробітників спецпідрозділу “Беркут”.

Джерело UATV
дата 20.10.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV