Політв’язень Мустафаєв оскаржить дії адміністрації СІЗО Новочеркаська

uatv
20.01.2021
Фото Крим.Реалії

Фігурант другої бахчисарайської “справи Хізб ут-Тахрір” Сервер Мустафаєв вперше за минулий місяць зміг зв’язатися зі своєю родиною. Він зателефонував дружині, Майї Мустафаєвій, по офіційному телефонному зв’язку, що надається ФСВП Російської Федерації. Мустафаєв повідомив, що подав позови і планує оскаржити незаконні дії співробітників СІЗО і прокуратури.

Про це повідомляє UATV з посиланням на “Кримську солідарність”.

Адвокат Ліля Гемеджі, коментуючи повідомлення про позови арештованого правозахисника, розповіла, що перший спрямований на незаконне вилучення машинок для стрижки волосся у підсудних під час переведення з одного СІЗО в інше. Перукарське знаряддя не заборонене за правилами СІЗО, а без них ув’язнені не можуть приводити себе в порядок.

Другий позов був поданий у зв’язку з тим, що політв’язня у справі алуштинською групи “Хізб ут-Тахрір” Ельдара Кантімірова відправили до штрафного ізолятора за вчинення намазу під час візиту прокурора в СІЗО. Скарга вже подавалася раніше його сусідами по камері, але тоді вона була проігнорована.

Читайте також: Депутати Європарламенту надіслали листи бранцям Кремля

Раніше повідомлялося, що російські судді позбавили волі кримських татар Енвера та Різу Омерових – на 18 та 13 років відповідно, Айдера Джаппарова – на 17 років із відбуванням покарання у колонії суворого режиму.

Джерело UATV
дата 20.01.2021
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×