Поліція збільшує кількість ділянок доріг, де використовуватиме радари TruCAM

uatv
19.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

Із середи, 20 листопада, ще на 57 ділянках українських доріг правоохоронці почнуть використовувати радари для вимірювання швидкості TruCAM.

Про це повідомив перший заступник очільника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook, інформує UATV.

“Розширюємо кількість ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM, а також збільшуємо кількість таких приладів. Від завтра, 20 листопада, додаємо ще 57 нових ділянок, а також розширюємо уже 2 наявні”, – написав він.

За словами Білошицького, загалом на дорогах України працюватиме 115 приладів TruCAM, а вимірювання проводитиметься на 186 ділянках.

Також перший заступник очільника Департаменту патрульної поліції нагадав, за яким підходом відбувається фіксація перевищення швидкості. Так, спочатку поліцейські публікують на сайті та у соцмережах карту із позначеними місцями, де проводиться фіксація. Також на дорозі встановлені відповідні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень. На самому місці фіксації стоїть службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Нагадаємо, 19 вересня в Україні розширили мережу використання радарів TruCAM, додавши 17 нових ділянок.

Джерело UATV
дата 19.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV