Поліцейські зі складу ООС провели оперативні заходи у Волновасі (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
25.02.2020
Фото Facebook ООС

Правоохоронці під час проведення оперативних заходів у Волновасі Донецької області виявили чотирьох осіб, які ймовірно причетні до діяльності НЗФ, та затримали особу, яка перебувала у розшуку.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресцентр штабу ООС.

“Весь комплекс заходів був спрямований на подальше покращення безпекової обстановки, посилення захисту громадян, запобігання незаконному обігу зброї, наркотиків, а також недопущення можливих проявів тероризму”, – зазначають у штабі.

Оперативно-профілактичні дії провели за наказом командувача ООС генерал-лейтенанта Володимира Кравченка. До патрулювання залучили понад 100 правоохоронців.

“У результаті проведення комплексу заходів було розкрито крадіжку особистого майна, виявлено 4 осіб, які ймовірно причетні до незаконних збройних формувань, затримано особу, яка перебувала в розшуку, та задокументовано понад 10 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху”, – йдеться у повідомленні.

Також поліцейські зафіксували 6 фактів неналежного поводження громадян з мисливською зброєю, а в двох із дев’яти перевірених сімей виявили неналежне виконання батьківських обов’язків. В останніх випадках правоохоронці склали адміністративні протоколи.

Поліцейські зі складу ООС провели ряд оперативних заходів у Волновасі #ООС #Операція_ОСВесь комплекс заходів був…

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 25 лютого 2020 р.
Поліцейські зі складу ООС провели ряд оперативних заходів у Волновасі. Відео

Поліцейські зі складу ООС провели ряд оперативних заходів у Волновасі. Комплекс заходів спрямований на подальше покращення безпекової обстановки, посилення захисту громадян, запобігання незаконному обігу зброї, наркотиків, а також недопущення можливих проявів тероризму. Відео

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 25 лютого 2020 р.

Нагадаємо, на Луганщині затримали бойовика.

Джерело UATV
дата 25.02.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV