Політолог назвав найбільші досягнення зовнішньої політики України

На думку експерта, це – отримання безвізового режиму, співпраця із міжнародними організаціями для протидії РФ і підтримка НАТО

uatv
16.04.2018
Фото UATV

Про це в інтерв’ю UATV розповів голова Ради зовнішньої політики “Українська призма” Геннадій Максак.

“Перше – нам вдалося отримати безвіз, а це було нелегко, зважаючи, що у нас є певні проблеми із антикорупційними реформами в Україні, це чітко заявляли наші партнери в ЄС.  Друге досягнення – те, що ми навчилися оперсоналізовувати зовнішньополітичні інструменти як міжнародні судові станції і міжнародні організації, для того, щоб використовувати їх у протидії російській агресії. Ми подали декілька судових позовів до міжнародних конвенцій,  подали і прийняли декілька резолюцій, нам вдалося ефективно блокувати росіян в ПАРЄ”, – пояснив політолог.

Окрім того, за словами експерта, особливо важливою у зовнішньополітичному житті України є Євроатлантична інтеграція.

“Ми можемо сказати, що у нас є певний успіх у цій сфері теж. Співпраця з НАТО є результативною, їхня підтримка у вигляді комплексного пакету допомоги – величезний плюс”, – сказав він.

Повну версію телеінтерв’ю із головою Ради зовнішньої політики “Українська призма” Геннадієм Максаком дивіться 18 квітня о 15:00 на UATV в програмі “Лицом к лицу”.

Наталія Марченко, UATV

Джерело UATV
дата 16.04.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV