Поглиблення співпраці в гуманітарній, економічній та культурній сферах: Україна й Австрія підписали три угоди (ФОТО)

uatv
15.09.2020
Фото ОП

У присутності президента України Володимира Зеленського, який перебуває в Республіці Австрія з офіційним візитом, та федерального президента Австрії Александра Ван дер Беллена підписано низку українсько-австрійських двосторонніх документів.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Так, міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов і виконавчий директор організації з охорони навколишнього середовища GLOBAL 2000 Агнес Заунер підписали Угоду про співпрацю в галузі підтримки дітей та сімей у Харківській області між Харківською обласною державною адміністрацією та Австрійською природоохоронною організацією GLOBAL 2000, яка реалізує гуманітарний проєкт “Діти Чорнобиля”.

Окрім цього, голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай і Агнес Заунер підписали Угоду про співпрацю в галузі підтримки дітей та сімей у Луганській області між Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та Австрійською природоохоронною організацією GLOBAL 2000, яка реалізує гуманітарний проєкт “Діти Чорнобиля”.

“Обидві угоди передбачають продовження та зміцнення співпраці для забезпечення сучасної та доступної медичної допомоги дітям, хворим на рак, організацію реабілітаційних заходів, підвищення кваліфікації медичного персоналу, впровадження сучасних методів супроводу дітей під час лікування, підтримку сімей у складних життєвих ситуаціях та поліпшення якості життя дітей”, – уточнили в ОП.

Також була підписана Угода про співпрацю між Київською областю та Федеральною землею Нижня Австрія щодо поглиблення дружніх відносин. Документ підписали голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та глава Земельного уряду Федеральної землі Нижня Австрія Йоханна Мікль-Ляйтнер.

Зазначається, що цей рамковий документ декларує прагнення сторін зміцнювати досягнення в економічній, науковій, технічній та культурній сферах. Він передбачає співпрацю у сферах культури, науки, інформаційних технологій та діджиталізації. Також до сфери інтересів належить питання туризму, молодіжного обміну та транскордонної співпраці.

“Наші плани щодо партнерства – великі та амбітні, але спільними зусиллями наших держав ми точно втілимо всі домовленості в життя”, – сказав Володимир Зеленський.

Раніше стало відомо, що Австрія надасть €1 млн для допомоги жителям Донбасу та ВПО.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський підписав меморандум і кредитну угоду про допомогу від ЄС у €1,2 млрд.

Джерело UATV
дата 15.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×