Подушки з мереживом: як за допомогою оригінальних наволочок зробити атмосферу будинку затишнішою (ВІДЕО)

uatv
21.01.2020
Скрін з відео

Зробити свій будинок затишнішим допоможуть оригінальні деталі, наприклад, прикрашена своїми руками декоративна подушка. Її можна покласти на диван, ліжко або в будь-якому куточку будинку.

Простий спосіб декорування наволочок з використанням мережива показали ведуча програми “Приручаем волшебство” на телеканалі UATV Ірина Фролова разом із дизайнером одягу Наталією Кабацькою.

Для роботи нам знадобляться:

  • наволочки;
  • мережива;
  • намистини;
  • нитки;
  • голки;
  • ножиці.

Наволочку можна зшити або купити в магазині, обравши колір, який вам подобається. На ній ми будемо розкладати декор – в’язані елементи, квіти. Це також можуть бути фрагменти скатертини, наприклад, старовинної, яку зв’язала бабуся. Це буде дуже цінно й додасть тепла в цю роботу”, – зазначає дизайнер.

Вийде гарно, якщо подушки будуть мати різний розмір і невеликі відмінності в кольоровій гамі. Тоді дві-три подушки будуть дуже добре виглядати разом.

Обираємо в’язані елементи. Для початку розкладаємо на подушці все мережива, з яких плануємо створювати композицію. Беремо шпильки і приколюємо всі елементи, щоб не забути їх розташування. Потім беремо голку з ниткою та пришиваємо їх з вивороту. Нитку за кольором підбираємо в тон декоративних елементів.

Важливо пам’ятати, що наволочка складається з двох шарів тканини. Тому коли пришиваємо елементи, обов’язково стежимо за тим, щоб випадково не прошити наскрізь всю наволочку, інакше доведеться переробляти роботу.

Коли основний етап роботи закінчено, можна прикрасити наволочку додатковим дрібним декором, наприклад, намистинками або ґудзиками.

Більше випусків програми “Приручаем волшебство” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 21.01.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×