Податки, кібербезпека: Україна та Іспанія підписали 4 угоди

uatv
10.09.2020
Фото UATV

Сьогодні Україна та Іспанія підписали низку важливих документів.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу МЗС України.

Зокрема, йдеться про Конвенцію між Україною та Королівством Іспанія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням і уникненням та протокол до неї.

“Усунення перешкоди для закордонних інвестицій та торгівлі. Угода, підписана на заміну застарілої радянсько-іспанської від 1985 року, остаточно скасовує подвійне оподаткування однієї дії двома країнами та унеможливлює всі махінації навколо”, – повідомили у відомстві.

Також було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством сільського та рибного господарства і продовольства Королівства Іспанія в галузі сільського господарства та харчової промисловості.

Читайте також: Україна та Румунія створюють робочу групу з енергетики, – Кулеба

“Реалізація українсько-іспанського потенціалу розвитку співпраці в аграрній сфері. Нові можливості для обміну досвідом та найефективнішими практиками, а також поглиблена взаємодія у сфері торгівлі аграрною продукцією”, – прокоментували в МЗС.

Окрім цього, сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ, Європейського Союзу та співробітництва Королівства Іспанія у сфері кібербезпеки.

“Обмін “чутливою” інформацією заради спільної кібербезпеки. Міжгалузева взаємодія – від юридичних до научних аспектів. Україна та Іспанія координуватимуть позиції профільних інституцій при міжнародних організаціях”, – зазначили в МЗС.

Четвертим документом, який підписали сьогодні, є Угода між Україною та Королівством Іспанія про співпрацю та взаємну допомогу в митних справах.

“Тісніша взаємодія та обмін інформацією між митницями України та Іспанії. Зменшення простору для шахрайства – збільшення простору для чесної взаємовигідної торгівлі”, – прокоментували у відомстві.

https://www.facebook.com/UkraineMFA/posts/3240154132705151

Нагадаємо, що в травні очільники МЗС України та Іспанії обговорили пришвидшення підписання Угоди про спільний авіапростір.

Джерело UATV
дата 10.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×