Піротехніки ліквідували 779 вибухонебезпечних предметів у зоні ООС (ФОТО)

uatv
07.09.2019
Фото штаб ООС

Упродовж тижня сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил залучалися до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, виконання інженерних робіт, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє UATV із посиланням на штаб ООС.

Зазначається, що піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу об’єднаних сил впродовж тижня 83 рази залучалися до проведення робіт з обстеження та розмінування територій, обстежили 68 га території, вилучили та знешкодили 779 вибухонебезпечних предметів (усього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 4503 рази, обстежено 5831,57 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знешкоджено 23 958 вибухонебезпечних предметів).

Особовим складом ДСНС також продовжуються аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у населених пунктах Мар’їнка, Красногорівка, Гранітне, Бердянське та Чермалик, за тиждень відновлено 7 будинків, усього з початку проведення операції – 461.

Рятувальниками в пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду, було надано медичну та психологічну допомогу 1031 особі.

Упродовж тижня в районі проведення операції Об’єднаних сил надзвичайних ситуацій не виникало.

На території Донецької та Луганської областей пожежна й техногенна обстановка були контрольованими.

Раніше повідомлялося, що Україна отримала від представників ОБСЄ нове сучасне обладнання для гуманітарного розмінування.

Джерело UATV
дата 07.09.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×