Під російським посольством в Києві активісти провели акцію #FreeSentsov напередодні ЧС-2018 (ВІДЕО)

Активісти закликали бойкотувати українські медіа, які транслюватимуть Чемпіонат світу з футболу в Росії

uatv
13.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Києві під посольством Росії провели акцію солідарності з незаконно ув’язненим в РФ українським режисером Олегом Сенцовим.

До акції долучилося кілька десятків активістів, повідомляє Укрінформ.

“Ми сьогодні прийшли під стіни російського посольства, напередодні Чемпіонату світу з футболу в Росії, щоби висловити свою солідарність із Сенцовим і на підтримку усіх політв’язнів. Ми хочемо пояснити, що всі, хто їде до Росії на Чемпіонат з футболу, всі, хто придбав квитки, стають співучасниками злочину. Не може адекватно мисляча людина їхати на такі дійства, коли Сенцов голодує, коли інші українці утримуються у в’язницях РФ”, – заявив співорганізатор акції Дмитро Жмайло.

Активісти, зокрема, закликали бойкотувати українські медіа, які транслюватимуть ЧС-2018.

Також учасники акції зачитали звернення до іноземних громадян англійською мовою із закликами долучатися до бойкоту ЧС із футболу в Росії.

“Коли хтось потрапляє у біду, треба виручати та ставати один за одного. Я вперше долучився до акції на підтримку Олега Сенцова, вирішив надати свою підтримку”, – зазначив активіст Олександр Карась, який прибув на акцію з міста Прилуки.

Як зазначили організатори акції, цього ж дня, 13 червня, Український конгресовий комітет Америки закликає світову спільноту висловити свою солідарність із Сенцовим шляхом участі в одноденному голодуванні.

Нагадаємо, 14 травня засуджений на 20 років ув’язнення у справі “кримських терористів” український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає звільнення всіх українських політв’язнів у Росії. 31 травня стало відомо, що ув’язнений у Росії кримчанин Олександр Кольченко оголосив голодування. Він має єдину вимогу – звільнити українського режисера.

Джерело Укрінформ
дата 13.06.2018
категорії Випуски новин, Крим
поділитися
Топ новин на UA|TV