Під час ЧС-2018 Росія посилить контроль на кордоні і заборонить в’їзд транспорту з ОРДЛО

У РФ побоюються, що якийсь прихильник "руського миру" зіпсує їм свято в період проведення Чемпіонату

uatv
19.05.2018

Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян в Facebook.

Так, в Держприкордонслужбі встановили, що в рамках підготовки до Чемпіонату світу з футболу в Росії посилюються режимні заходи. “У період з 01 червня по 17 липня 2018 року вводяться обмеження на перевезення вантажів та в’їзд пасажирських автобусів на територію міст Москва, Казань, Нижній Новгород, Ростов-на-Дону, Самара, Санкт-Петербург, Сочі, Волгоград, Єкатеринбург, Калінінград та Саранськ”, -йдеться в повідомленні.

Крім того, посилення заходів безпеки торкнеться і жителів тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.  “Зокрема, у вказаний період російською стороною буде заборонено в’їзд вантажного автотранспорту, маршрутних та рейсових автобусів із самопроголошених “республік” на територію Російської Федерації. З цією метою по всій ділянці тимчасово неконтрольованого українсько-російського державного кордону підрозділами Прикордонної служби ФСБ Росії здійснюватиметься посилений контроль”, – наголосив речник Держприкордонслужби.

Він зауважив, що вказана ситуація є не першим випадком коли російські окупанти забороняють терористам ОРДЛО відвідувати територію РФ. “Російська влада та правоохоронні органи достовірно знають скільки найманців, зброї та вибухівки вони завезли на окупований Донбас і побоюються, що якийсь прихильник “руського миру” зіпсує їм свято в період проведення Чемпіонату”, – йдеться в повідомленні Слободяна.

 

Росія ставиться до громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей…

Опубліковано Oleh Slobodyan 19 травня 2018 р.

Джерело UATV
дата 19.05.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV