Петро Порошенко відвідав підприємство “Firefly Україна”, яке займається розробками в космічній галузі

Підприємство "Firefly Україна" одне з найтехнологічніших не лише в області, але і в усій Україні

uatv
17.05.2018

Фото facebook.com/petroporoshenko

Президент Петро Порошенко ознайомився з роботою підприємства “Firefly Україна” на Дніпропетровщині, яке займається розробками в космічній галузі, повідомляє прес-служба глави держави.

“Глава держави оглянув експериментальне виробництво, а також розробки та готову продукцію підприємства. Президенту були продемонстровані, зокрема 3D-принтер, який виготовляє елементи ракетних двигунів, електрореактивний двигун, макети космічного зондування Землі в оптичному діапазоні і апаратно-програмний комплекс, ракети-носії”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Firefly Aerospace – приватна американська аерокосмічна компанія з головним офісом в Остіні (Техас, США), яка розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос.

Над унікальними розробками для космічної галузі працюють українці на Дніпропетровщині. Підприємство «Firefly Україна»…

Опубліковано Петром Порошенком 17 травня 2018 р.

Читайте також: Петро Порошенко долучився до “вишиваного” флешмобу в Дніпрі

Компанія є прихильником ідеї “Нового космосу” – руху в аерокосмічній галузі, мета якого – відкрити доступ до космосу більшому колу зацікавлених фізичних та юридичних осіб за рахунок зниження вартості запусків і подолання адміністративних і логістичних обмежень, пов’язаних із залежністю від національних космічних інститутів.

Призначення R&D центру в Дніпрі (“Фаєрфлай Аероспейс Україна”) – проведення досліджень та експериментальних розробок у сфері технічних і природничих наук.

Джерело UATV
дата 17.05.2018
категорії Технології
поділитися
Топ новин на UA|TV