Петро Порошенко відкликав законопроект про громадянство

Його було подано 19 квітня цього року як невідкладний

uatv
16.05.2018

Фото Укрінформ-UATV

Законопроект Президента України Петра Порошенка №8297 “Про внесення змін до закону України “Про громадянство України” щодо вдосконалення окремих положень” відкликано і знято з розгляду.

Про це повідомляється на сторінці законопроекту.

У розділі про стан проходження зазначено, що проект відкликано 16 травня. Поданий він був 19 квітня цього року як невідкладний.

Законопроектом №8297, зокрема, пропонується уточнити питання припинення громадянства України для тих жителів незаконно анексованого Росією Криму, які набули російського громадянства.

Статтю 19 Закону “Про громадянство України” планували доповнити положенням, відповідно до якого, не є підставою для втрати громадянства України “набуття громадянства Російської Федерації в результаті здійснення протиправних та недобросовісних дій на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя окупаційною адміністрацією Російської Федерації”.

Окрім того, сьогодні відкликано й альтернативний законопроект Антона Геращенка №8297-1.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив профільному комітету завершити розгляд правок до законопроекту про Антикорупційний суд уже цього тижня.

 

Джерело UATV
дата 16.05.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV