Петро Порошенко провів телефонну розмову з Ангелою Меркель

Співрозмовники обговорили стан реалізації Мінських домовленостей, наголосивши на необхідності консолідації режиму припинення вогню

uatv
20.02.2018
Фото з сайту president.gov.ua

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель в четверту річницю подій на Майдані, – повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

“Лідери обох держав обговорили ситуацію на Донбасі, зазначивши пріоритетність виконання безпечного компонента Мінських домовленостей. Президент України наголосив на неприпустимості проведення будь-яких демонстрацій техніки під виглядом” парадів “на окупованих територіях 9 травня. Петро Порошенко і Ангела Меркель також засудили напади на представників ОБСЄ та системні перешкоди в їх роботі. Вони наголосили на важливості проведення розслідування і покарання винних в атаці на патруль ОБСЄ 23 квітня “, – йдеться в повідомленні.

Співрозмовники також наголосили на необхідності звільнення заручників. Меркель поінформувала українського лідера про підсумки своїх переговорів у Росії 2 травня.

Читайте також: Президент підписав Закон про реінтеграцію Донбасу

“Глави України та Німеччини наголосили на необхідності продовження роботи в” нормандському “форматі, зокрема за участю новообраного Президента Франції. Вони також домовилися про подальший графік двосторонніх зустрічей на вищому рівні”, – повідомили в прес-службі.

Джерело UATV
дата 20.02.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV