Петро Порошенко нагадав Дональду Трампу, що не час поступатися РФ

Зустріч президента США та Володимира Путіна заплановано на 16 липня

uatv
10.07.2018

Фото Укрінформ-UATV

Президент України Петро Порошенко прокоментував заплановану зустріч американського лідера Дональда Трампа з Володимиром Путіним. Він заявив, що зустріч президентів підтвердить, що Україна перебуває на передньому краї європейської та трансатлантичної політики.

Про це повідомляє ТСН. 

Петро Порошенко наголосив, що зустріч двох лідерів відбудеться в річницю проголошення суверенітету України.

“Ми повинні дати зрозуміти, що цінності та принципи вільного миру не будуть скомпрометовані… У Брюсселі цього тижня ми дамо зрозуміти, що ціна для Росії за її агресію зростатиме доти, поки не будуть виконані Мінські угоди і не закінчиться окупація Криму та Донбасу. Настав час для конкретних дій”, – зазначив Президент України. 

Петро Порошенко побажав американському колезі “успіхів у його спробах повернути Путіна в стрій”.

“Знаючи російського президента, я можу посперечатися, що він жадає нашої поразки. Але це не варіант, і цього ніколи не станеться”, – зауважив український лідер.

Нагадаємо, що зустріч Дональда Трампа та Володимира Путіна заплановано на 16 липня. Поки детальної інформації щодо порядку денного немає. Є припущення, що вони обговорюватимуть українське питання, події на Близькому Сході, а також питання зменшення ядерної загрози та зростання тероризму.

Джерело ТСН
дата 10.07.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV