Петро Порошенко доручив закінчити створення тергромад до 2020 року

Також Президент наголосив, що потрібно вдосконалити законодавство про місцеві вибори

uatv
06.12.2018

Фото з сайта president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко доручив вжити заходи для завершення створення ОТГ до 2020 року.

Про це сказано в указі №412/2018 “Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади”, який розміщений на сайті глави держави.

“Кабінету Міністрів України забезпечити розроблення та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо удосконалення законодавства про місцеві вибори у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад; вжиття в установленому порядку заходів щодо надання державної підтримки для завершення до 2020 року формування та утворення спроможних територіальних громад по всій території України”, – зазначається в указі Президента.

Для впровадження реформи у сфері освіти також передбачається збільшення обсягів надання фінансової підтримки органам місцевого самоврядування.

Крім цього, глава держави доручив обласним, Київській міській державним адміністраціям розробити і затвердити плани перспективного розвитку відповідних областей, міста Києва на 2019-2021 роки. У них варто врахувати інноваційний потенціал регіонів, конкурентні переваги, а також стратегічне бачення їхнього розвитку.

Нагадаємо, в областях, де діє воєнний стан, вибори в ОТГ перенесли. Їх проведуть після 26 грудня 2018 року.

Джерело UATV
дата 06.12.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV