Першим кроком до миру є місія ООН, – Петро Порошенко

Щойно на Донбас прийдуть миротворці з усього світу, російські окупаційні війська покинуть Україну

uatv
31.05.2018

Фото Укрінформ-UATV

Рішення Ради Безпеки ООН щодо розгортання миротворчої місії має стати першим кроком на шляху до миру на сході України, заявив Петро Порошенко в Івано-Франківську, повідомляє Укрінформ.

“Першим кроком до миру є рішення Ради Безпеки ООН щодо запровадження миротворчого контингенту, який має бути розгорнутий на сході нашої держави”, – сказав Президент.

За словами глави держави, щойно на Донбас прийдуть миротворці з усього світу, російські окупаційні війська підуть геть з України.

“І далі нам не треба ніякої допомоги. Ми в Україні дуже швидко порозуміємося, якби тільки не було держави-агресора. Я відкидаю два варіанти крайнощів на шляху до миру (будь-які інші пропозиції прийнятні). Це, перше, – крайнощі щодо ура-патріотичної ідеї авантюрного військового наступу, який потребуватиме життів мільйонів українських героїв. І друге – капітуляція, мир на російських умовах, коли ми маємо “подарувати” українську землю”, – додав Петро Порошенко.

Наприкінці він нагадав, що наразі у Нью-Йорку на засіданні Радбезу ООН перебуває міністр закордонних справ Павло Клімкін, і Україна робить усе можливе, щоб рішення про миротворчу місію було прийнято.

Міністр висловив упевненість, що розміщення на Донбасі місії ООН дозволить створити реальні умови для прогресу в імплементації Мінських угод і проведення місцевих виборів у регіоні.

“Ми повністю виступаємо за інтеграцію всього нашого Донбасу і будемо вітати повернення наших співвітчизників”, – заявив Клімкін.

Джерело Укрінформ
дата 31.05.2018
категорії Новини партнерів, Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV