Перший у CША показ фільму “Кіборги” відбувся у Вашингтоні, – посольство

На показі були присутніми режисер Ахтем Сеїтаблаєв, продюсер Іванна Дядюра, герой України, і колишній в’язень бойовиків Володимир Жемчугов

uatv
15.03.2018

Фото з сайта Радіо Свобода

Учора, 14 березня, У Вашингтоні  відбувся перший у США показ фільму “Кіборги. Герої не вмирають”, – повідомляє Посольство  України в США.

“Стрічку було показано у Конгресі Сполучених Штатів в рамках дискусії “Російська гібридна війна проти України. Глобальна відповідь на глобальну загрозу”, – йдеться у повідомленні.

За словами  працівників дипломатичного  відомства, до столиці США прибули для презентації стрічки режисерАхтем Сеїтаблаєв, продюсер Іванна Дядюра, герой України, і колишній в’язень бойовиків Володимир Жемчугов.

“Розпочата Росією гібридна війна зараз все більше набуває глобального характеру, а російська агресія проти України стала найсерйознішим викликом демократичним цінностям і міжнародному порядку”, – наголосив Посол України в США Валерій Чалий.

Нагадуємо, 7 грудня 2017 року вийшов у прокат фільм “Кіборги” режисера Ахтема Сеїтаблаєва про захисників Донецького аеропорту. Це художній фільм, та знімався він  за справжніми подіями. Зйомки тривали в Києві та на Чернігівщині. Загальний бюджет фільму  становив майже 48 мільйонів гривень. Стрічка побила усі рекорди українського прокату.

Джерело UATV
дата 15.03.2018
категорії Українці в світі
поділитися
Топ новин на UA|TV