Перші серіали телеканалу “Дом” з’являться у вересні 2021 року, – Юлія Островська

uatv
08.10.2020
Фото з сайта detector.media

Телеканал “Дом” буде розширювати своє власне виробництво. Перші 4-серійні серіали можуть з’явитися ближче до вересня 2021 року.

Про це розповіла директор ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Юлія Островська в інтерв’ю виданню “Детектор медіа“.

“З наступного року починаємо брати участь у тендерах на виробництво. Тобто ми будемо оголошувати теми, які нам цікаві, і т. ін. І ми розуміємо, що короткі “4-серійки” можуть з’явитися ближче до вересня. Щось довге – до кінця року. І тоді у нас вже накопичується свій контент, який можна показувати на наступний рік”, – зазначила Островська.

Створення свого ігрового контенту буде можливим за умови належного фінансування. Якщо будуть затверджені бюджетні заявки на фінансування ДП “МПІУ” на наступний рік, які подали Міністерство з питань реінтеграції окупованих територій і Міністерство культури (зараз триває процедура переходу Мультимедійної платформи іномовлення від другого відомства до першого), підприємство може отримати понад 600 млн гривень.

Кількість власного контенту в сітці мовлення телеканалу “Дом” буде збільшуватися ще й за рахунок нових аналітичних проєктів. Також планується з весни наступного року купувати частину розважального контенту, який раніше медіагрупи надавали безкоштовно.

Нагадаємо, телеканал “Дом” запустив промокампанію “Україна – наш дім”.

Читайте також: Телеканал “Дом” розширить покриття у березні

Джерело detector.media
дата 08.10.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×