Переповнені вантажівки: за добу наклали штрафів на суму понад 1,7 млн грн

uatv
03.07.2020
Фото Укрінформ

За останню добу в результаті інтенсивних перевірок вантажівок у пунктах габаритно-вагового контролю було накладено штрафів на суму понад 1,7 мільйона гривень.

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій на селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського, інформує UATV з посиланням на ОП.

Зазначається, що минулої доби правоохоронці та представники Державної служби з безпеки на транспорті проінспектували 18 пунктів габаритно-вагового контролю, де відбулася перевірка 6,6 тисяч вантажівок.

Зеленський під час наради поцікавився, чи наклали штрафні санкції на транспорт, який порушив відповідні норми.

“Формула “тут будують – там руйнують” не спрацює. Як ми можемо відновити та побудувати українські дороги, якщо тут вантажівки руйнують нові й добивають старі шляхи? Треба комунікувати з компаніями й ретельно контролювати пересування вантажівок”, – наголосив глава держави.

За даними Нацполіції, норми вагового контролю порушує кожен другий вантажний автомобіль. Найбільше порушників у Херсонській, Одеській і Миколаївській областях. При цьому в Миколаївській області зафіксували три спроби пересування перевантажених фур в об’їзд пунктів габаритно-вагового контролю.

Під час наради урядовці домовилися покращити умови здійснення перевірок. Нацполіція також повідомила, що вже встановлюються камери для спостереження за процесом перевірок.

Раніше повідомлялося, що в Україні посилюють контроль за вантажними автоперевезеннями. Стало відомо, що пункти габаритно-вагового контролю працюють уже в 7 областях України.

Джерело UATV
дата 03.07.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×