Перелік країн “червоної” і “зеленої” зон оновило МОЗ

uatv
27.11.2020
Фото з сайта pixabay.com

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн “червоної” і “зеленої” зон, ґрунтуючись на показниках поширення коронавірусу.

У “зелений” список увійшли 155 країн, у “червоний” – 38. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

До “червоної” зони, зокрема, потрапили Чорногорія, Люксембург, Грузія, Андорра, Сербія, Австрія, Словенія, Хорватія, Литва, Польща, Португалія, Швейцарія, Італія, США. Окрім того, МОЗ не радить їздити до Північної Македонії, Угорщини, Болгарії, Чехії, Швеції, Вірменії, Румунії, Боснії і Герцеговини, Франції, Туркменістана та інших країн.

Після приїзду з цих країн українці мають пройти двотижневу самоізоляцію, встановивши додаток “Дій вдома”. Ізоляцію можна припинити достроково після отримання негативного ПЛР-тесту.

Читайте також: Понад 16 тис. випадків за добу: в Україні виявили новий “коронавірусний” антирекорд

У список країн “зеленої” зони увійшли Велика Британія, Нідерланди, Іспанія, Бельгія, Словаччина, Мальта, Кіпр, Молдова, Албанія, Греція, Німеччина, Естонія, Латвія, Данія, Білорусь, Мальдіви, ОАЕ, Норвегія Ізраїль, Туреччина та інші.

Зазначимо, що на сьогоднішній день в Україні показник активних хворих на COVID-19 становить 451,8 осіб на 100 тис. населення. Саме виходячи з цього показника МОЗ формує список “червоних” і “зелених” країн. До “червоної” зони потрапляють ті країни, де епідеміологічна ситуація гірша, ніж в Україні.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевнив, що в разі введення локдауну громадян попередять за 7-10 днів.

Джерело UATV
дата 27.11.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×