Переговори у Парижі: Україна матиме кращі умови газової угоди, – президент

uatv
10.12.2019
Фото ОП

За словами президента України Володимира Зеленського, під час особистої зустрічі з російським лідером Володимиром Путіним, яка відбулася у межах Нормандського саміту, сторони обговорили, зокрема, підписання газової угоди

Про це глава української держави сказав під час пресконференції для українських ЗМІ в Парижі, інформує UATV.

“Ми витратили багато часу нашої зустрічі тет-а-тет на це питання… Я впевнений, що у нас більше шансів підписати (транзитні угоди), за кращими умовами, ніж обговорювали наші представники… Всі знали, що ми (із Путіним) будемо про це говорити – і Німеччина, і Франція”, – зазначив Зеленський.

Президент України не розповів про деталі згаданих переговорів, але наголосив, що йдеться про довготерміновий контракт.

“Вже ніхто не говорить про контракт на один рік. Я наполягав на 10 роках. Але дуже складно, коли одна сторона наполягає на одному році, а інша – на десяти”, – додав він.

Також, за словами Зеленського, Україна розглядає можливість повернення Росією коштів, які “Нафтогаз” виграв у “Газпрому”, за рахунок обсягів поставленого палива.

Нагадаємо, Україна, Німеччина, Франція та Росія вчора, 9 грудня, під час саміту в Нормандському форматі домовились про необхідність повного припинення вогню до кінця року та обмін полоненими у форматі “всіх на всіх”.

Джерело UATV
дата 10.12.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×