Перед другим туром виборів кордон охоронятимуть більше 6 тис. працівників ДПСУ

uatv
15.04.2019
Фото з сайта dpsu.gov.ua

Напередодні проведення другого туру президентських виборів в Україні Державна прикордонна служба посилить охорону кордону.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Щодоби охорону будуть здійснювати близько 6 тисяч прикордонників. Крім цього, для посилення заходів щоденно будуть залучатися ще понад 1300 осіб.

“Заходи посилення, як і під час першого туру виборів, спрямовані, перш за все, на недопущення провокацій на державному кордоні, провозу зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору, а також недопущення осіб, які можуть брати участь в дестабілізаційних заходах на території України в період виборів”, – йдеться в інформації.

ДПСУ посилила прикордонні наряди у пунктах пропуску та поза ними. Працівники використовуватимуть технічні засоби і службових собак, а також взаємодіятимуть з іншими правоохоронними органами і ЗСУ.

Для посилення спостереження за кордоном залучили резерви керівників органів охорони державного кордону і начальників регіональних управлінь, бійців загону оперативного реагування “ДОЗОР” та добровільні громадські формування.

“Також підвищена увага приділяється в’їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо – проросійських. Пропуск здійснюється за попередніми списками осіб, які отримали відповідну акредитацію в ЦВК”, – зазначають у ДПСУ.

Для перевірки міжнародних спостерігачів, які в’їжджають на територію нашої держави, прикордонники співпрацюють з СБУ, ЦВК, Нацполіцією та іншими правоохоронними органами.

Нагадаємо, ЦВК відправила понад 436 тис. бюлетенів на закордонні виборчі дільниці.

Джерело UATV
дата 15.04.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV