Перебіг голосування, процес виборів відповідали найвищим демократичним стандартам, – ОП

uatv
25.10.2020
Фото з сайта 5.ua

Офіс президента констатує, що передвиборча кампанія, перебіг голосування та загалом процес виборів відповідали найвищим демократичним стандартам, чинному законодавству. 

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Зазначається, що всі політичні сили – учасниці процесу виборів, а також кандидати мали повний спектр можливостей для донесення своєї позиції до виборців.

“Окремі порушення, які зафіксували правоохоронці, мають бути розслідувані та отримати справедливу судову відповідь. Жодних втручань у виборчий процес з боку органів державної влади та посадових осіб України не було. Це, до речі, безумовний пріоритет для правової та демократичної держави – абсолютно вільне волевиявлення громадян”, – зазначають в ОП.

В Офісі президента сподіваються, що підрахунок голосів також буде чесним, професійним, бездоганним та без жодного традиційного штучного затягування.

“Українці обрали своїх представників до органів влади місцевого рівня. Це ключовий здобуток на сьогодні”, – заявляють в ОП.

Читайте також: В Україні сьогодні відбуваються вибори до місцевих рад (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Окремо зазначається, що безпекова ситуація та професійна організація виборчої процедури дала змогу провести місцеві вибори в тих громадах на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей, де їх було можливо цілком безпечно організувати – згідно з висновками відповідних органів.

“Особливо хочемо звернутися до українців на тимчасово окупованій території нашої держави. Ми обов’язково повернемо конституційний порядок до всіх нині непідконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Демократія й можливість у чесний і законний спосіб обирати собі владу є одним із найбільших досягнень людства. На частині нашої території станом на цей час неможливо провести справді демократичні вибори. Але після повної деокупації, відновлення цілком безпечних умов для життя та політичної роботи, після виведення з території України всіх незаконних збройних формувань і сил держави-агресора будуть проведені вибори й там, де їх і досі неможливо провести згідно з українським законодавством і міжнародними стандартами”, – додали в ОП.

Раніше у КВУ назвали головні порушення під час президентського опитування.

Джерело UATV
дата 25.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×