Павло Клімкін з Єнсом Столтенбергом обговорили спільні виклики безпеки

Міністр закордонних справ України закликав активізувати роботу Трастових фондів НАТО, покликаних сприяти зміцненню безпеки складів боєприпасів в Україні

uatv
16.10.2018

Фото МЗС України

Зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом відбулася вчора, 15 жовтня. Сторони обговорили спільні виклики безпеки, з якими стикаються держави-члени НАТО й Україна.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Під час зустрічі обговорили, зокрема, безпекову ситуацію у Чорному й Азовському морях.

“Генсекретар підтвердив, що заходи у рамках посиленої передової присутності у Східній Європі та Балтії, адаптація і створення нових військових структур, суттєве посилення витрат на оборону є чіткою відповіддю союзників на зростаючу агресивність Росії”, – йдеться у повідомленні.

Також Павло Клімкін закликав активізувати роботу Трастових фондів НАТО, які покликані сприяти зміцненню безпеки складів боєприпасів в Україні. Це питання на сьогодні є особливо актуальним, зважаючи на останні події на арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині. Сторони домовилися, що будуть спільно контролювати ефективність використання допомоги Альянсу нашій державі.

Нагадаємо, глава МЗС України Павло Клімкін 15-16 жовтня перебуватиме у Брюсселі та Люксембурзі, де візьме участь у 9-му Міністерському засіданні ініціативи “Східне партнерство” (СхП).

Джерело UATV
дата 16.10.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV