Павло Клімкін у Люксембурзі візьме участь у засіданні ініціативи “Східне партнерство”

Глава МЗС зустрінеться з представниками інституцій ЄС та НАТО

uatv
15.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Глава МЗС України Павло Клімкін 15-16 жовтня перебуватиме у Брюсселі та Люксембурзі, де візьме участь у 9-му Міністерському засіданні ініціативи “Східне партнерство” (СхП). Про це передає прес-служба відомства.

Клімкін зустрінеться з представниками інституцій ЄС та НАТО.

У рамках візиту заплановані зустрічі з керівництвом Європейської Комісії, представниками Європейського Парламенту, керівниками зовнішньополітичних відомств країн ЄС. Зокрема, глава МЗС виступить на Конференції високого рівня “Втручання у вибори в цифрову еру”.

Також міністр зустрінеться з віце-президентом Європейської Комісії Марошем Шефчовічем,  комісаром ЄС з питань Безпекового союзу Джуліаном Кінгом, генеральним Секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто.

Повідомляється, що участь у Міністерському засіданні “Східного партнерства” також візьмуть Високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні, комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Хан, міністри закордонних справ держав-членів ЄС та держав-учасниць СхП, а також представники Форуму громадянського суспільства СхП.

Нагадаємо, що французький сенатор Олів’є Кадік висловився на підтримку членства України в ЄС.

Джерело UATV
дата 15.10.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV