Патрулювання і супровід: чому РФ не затримує українські кораблі у Керченській протоці

uatv
08.10.2020
Фото АР

Після того, як у 2018 році Росія захопила три українських судна у Керченській протоці, цю територію почали патрулювати кораблі України. Саме після того, як патрульні кораблі почали супроводжувати інші судна, напади росіян на наші кораблі припинилися.

Про це розповів керівник Інституту стратегічних чорноморських досліджень Андрій Клименко в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом”.

“З тих пір, як в Азовському морі з’явилися два наших патрульних катери і почали патрулювання від Маріуполя і Бердянська до Керченської протоки, нахабні затримання в морі, яких було 100, вони припинилися. Тому що російська берегова охорона ФСБ, яка цим займалася, вона не любить конфлікти. Кілька разів були конфлікти і наші моряки попередили, що при наближенні більш ніж на 300 метрів вони відкривають вогонь”, – зазначив він.

При цьому Росія продовжує штучно утримувати судна, які слідують в порти Бердянська і Маріуполя. Кораблі в середньому затримують на добу або навіть більше. Тому завдання збитків торговомц судноплавству триває.

Раніше повідомлялося, що на території двох областей посилили охорону інфраструктури через загрозу вторгнення РФ.

Читайте також: Чорне море перетворилося у російське озеро після окупації Криму, – експерт

Джерело UATV
дата 08.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×