Патріарх Варфоломій привітав митрополита Епіфанія та запросив за Томосом у Стамбул

Вселенський Патріархат оголосив про успішне завершення роботи Об'єднавчого собору

uatv
16.12.2018

Фото facebook.com/epifaniy

Вселенський патріарх Варфоломій привітав новообраного митрополита Епіфанія з обранням на пост предстоятеля Єдиної Помісної Православної церкви. Про це передає ВВС.

“Деякий час тому Епіфаній подзвонив до Варфоломія повідомити про обрання і попросив благословення, той його благословив і привітав“, – розповіли джерела видання.

Також прес-служба Вселенського Патріархату опублікувала офіційне комюніке з приводу завершення Об’єднавчого собору в Києві, яке розмістив на своїй сторінці в Facebook архієпископ Євстратій Зоря.

“З прославленням Божим, великою радістю та задоволенням, Вселенський Патріархат оголошує про успішне завершення роботи Об’єднавчого Синоду (Собору) – заснування нової Православної Автокефальної Церкви в Україні, який був скликаний в Києві, 15 грудня 2018 року”, – сказано в повідомленні.

Варфоломій запросив Його Блаженство Епіфанія для співслужіння 6 січня 2018 року (на свято Богоявлення, (яке Константинопольський Патріархат святкує саме в цей день, в Україні це свято православні відзначають 19 січня). Очікується, що саме тоді предстоятель УПЦ отримає Томос про автокефалію.

Нагадаємо, що предстоятелем Єдиної Помісної церкви став митрополит Епіфаній.

Джерело ВВС
дата 16.12.2018
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×