Пасажирський комплекс Одеського морського порту готують до концесії, – Олександр Голодницький

uatv
04.07.2020
Фото ОП

Відбувається підготовка до передачі в концесію пасажирського комплексу Одеського морського порту, до якого входять готельний комплекс “Одеса”, концертно-виставковий зал, причали і морський вокзал. Міністерство інфраструктури уже видало наказ про початок цієї процедури.

Про це розповів виконувач обов’язків голови Адміністрації морських портів України Олександр Голодницький під час зустрічі президента Володимира Зеленського з представниками бізнесу Одещини, повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу глави держави.

“Також міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що IFC (International Finance Corporation, – ред.) спільно з ЄБРР розробляють техніко-економічне обґрунтування проекту концесії поромної переправи в порту Чорноморськ“, – йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі також обговорили туристичний розвиток регіону і надання допомоги в роботі морським портам. Президент України погодився з пропозицією провести ще одну зустріч з представниками галузі, щоб детальніше обговорити проблемні питання.

“Щоб ви це підготували, й ми зустрілися. Я із задоволенням зустрінуся. Думаю, що впродовж місяця можемо в Києві, якщо зручно”, – зазначив Володимир Зеленський.

Під час робочої поїздки в Одеську область глава держави також ознайомився зі станом ліквідації наслідків аварії танкера “Delfi” в Одесі, повідомляється на сайті Офісу президента. Зеленський закликав виконувати роботи з ліквідації аварії якісно.

“20 липня – це орієнтир. Якби тут був судновласник, я б з ним поговорив відверто й жорстко. Тому що я впевнений, що це його відповідальність в усьому, починаючи з того, що він віз, куди й скільки часу триває це все. Якщо 20 липня не буде результату – цим мають займатися правоохоронці. Власник хотів зекономити й шукав варіанти найменшого опору. Хтось має нести відповідальність”, – наголосив президент.

Нагадаємо, вночі 22 листопада 2019-го року біля Одеси через шторм зірвало з якоря танкер “Делфі”. Судно стояло в акваторії порту “Південний”. Його почало відносити у море в бік Одеси, а потім танкер сів на мілину.

Пізніше біля танкера було зафіксовано забруднення морської води. Також повідомлялося, що в Одесі через витік нафтопродуктів із “Delfi” закрили пляж.

Джерело UATV
дата 04.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×