Пасажиропотік в Україну вчора збільшився майже вдвічі, – ДПСУ (ФОТО)

uatv
28.03.2020
Фото ДПСУ

В Україну вчора, 27 березня, прослідували 37,3 тисячі наших співгромадян, що майже вдвічі більше, ніж за добу до цього.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, інформує UATV.

“Вчора український кордон на в’їзд та виїзд загалом перетнули майже 49 тисяч осіб, з яких понад 37 тисяч осіб – це українці, які повернулися з-за кордону (для порівняння, попередньої доби в Україну повернулося 18 тисяч українців)”, – наголосили в ДПСУ.

Найбільше українців добиралися до кордону, щоб перетнути його пішки. Тому в пунктах пропуску суміжних країн можна було помітити значне скупчення людей, зазначають у відомстві. Для того, щоб перевезти наших співвітчизників, за сприяння ДПСУ залучалися транспортні засоби від місцевої влади і ДСНС. Також на певний час на одному з напрямків був відкритий піший напрямок.

“Всього вчора оформлено більше 22 тисяч українців, які прибули до кордону пішки (попередньої доби – 6,5 тисячі осіб)”, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, в аеропорту “Бориспіль” оформили за добу 5,5 тисячі громадян України, які прибули майже 30 рейсами.

При цьому з території нашої держави виїхали 4,4 тисячі іноземців.

Прикордонники із представниками санітарно-карантинних підрозділів за добу провели температурний скринінг й опитування про стан здоров’я понад 39 тисяч людей.

“Виявлено двох громадян України з підвищеною температурою тіла. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено. Крім того, встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки”, – додають в ДПСУ.

Нагадаємо, Україна від учора повністю закрила кордон і припинила усі пасажирські перевезення.

Читайте також: Для українців за кордоном діятиме програма “Захист”, – МЗС

Джерело UATV
дата 28.03.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV