Паралімпіада-2018: Україна посіла друге місце у медальному заліку

Фото Укрінформ-UATV

Українські паралімпійці продовжують дивувати світ і здобувати золоті, срібні та бронзові нагороди на Паралімпіаді-2018. Так, у четвертий змагальний день у південнокорейському місті Пхьончхан Україна отримала відразу кілька медалей.

Українка Оксана Шишкова здобула для України п’яте “золото” в біатлоні, пройшовши усю дистанцію без помилок на вогневих стрільбищах, передає УНН.

Четверту золоту нагороду приніс нашій збірній 18-річний спортсмен Тарас Радь. Цього разу – у біатлоні. На трасі йому не було рівних, а також він не допускав промахів під час стрільби, чим відзначилися його суперники. Слід зазначити, що це його перша дебютна Паралімпіада, він став наймолодшим зимовим паралімпійським чемпіоном в історії України.

Срібну нагороду отримав біатлоніст Ігор Рептюх, а бронзовою призеркою у лижній гонці на 10 км стоячи вільним стилем стала Людмила Ляшенко.

Таким чином, збірна України піднялася на друге місце у медальному заліку зимових Паралімпійських Ігор-2018 у Пхьончхані, посунувши з цієї сходинки спортсменів із Російської Федерації.

Наразі у скарбничці української збірної 13 медалей Паралімпіади – 5 золотих, 3 срібні та 5 бронзових.

Президент України Петро Порошенко привітав наших паралімпійців з неймовірними результатами.

“18-річний Тарас Радь здобув для України ще одну золоту нагороду! Він став наймолодшим чемпіоном в історії українських зимових паралімпійських видів спорту. Вітаємо Тараса, а також Ігоря Рептюха, який здобув “срібло”, та Людмилу Ляшенко із «бронзою». Молодці!”, – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.