Опитування 25 жовтня не матиме прямих юридичних наслідків, – Офіс президента

uatv
13.10.2020
Фото з сайта 5.ua

В Офісі президента наголошують, що опитування, яке пропонується провести 25 жовтня, не матиме прямих юридичних наслідків.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

“Потреба у цій формі безпосередньої демократії зумовлена тим, що зміст політики в державі має визначати народ, а не виключно ті, хто має достатньо медійного впливу та грошей, щоб маніпулювати у своїх особистих інтересах враженням про суспільну думку. 25 жовтня ми дізнаємося про те, що насправді думає народ. А також поставимо ті запитання, які ніхто й ніколи не хотів ставити напряму своїм співгромадянам у нашій країні”, – йдеться у повідомленні.

В ОП зазначають, що запропоноване президентом Володимиром Зеленським опитування дасть можливість кожному громадянину висловитися про те, що справді важливо для нашого суспільства, “щоб на рівні всієї держави можна було засвідчити суспільну думку без її коригування різними ангажованими “експертами” та політиками з понад 20-річним стажем маніпуляції народними очікуваннями”.

“Тобто держава ставить прямі запитання суспільству та отримує прямі відповіді без посередників. Саме так працює істинна демократія“, – наголосили в ОП.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський анонсував опитування українців 25 жовтня. Суть запитань стане відома пізніше.

Читайте такожПроблема майбутніх виборів – реєстрація “двійників”, – Айвазовська (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 13.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×