Оприлюднено програму VIII Міжнародного форуму KYIV MEDIA WEEK

Цього року форум відбудеться 17-21 вересня в готелі Hyatt Regency Kyiv

uatv
21.06.2018
Фото KYIV MEDIA WEEK

KYIV MEDIA WEEK оголошує програму й відкриває реєстрацію, повідомили UATV організатори заходу.

Зазначається, що цьогорічний форум проводитиметься у новому форматі. Реєстрацію на конференції замінили єдиним бейджем учасника на кожен із днів. Купуючи бейдж, учасники отримують необмежений доступ до всіх заходів цього дня та Міжнародного ринку контенту, який відбудеться в межах форуму 17-18 вересня.

Програма KMW 2018 максимально охоплює усі сфери сучасного медіабізнесу: кіно, формати телешоу, серіали та анімацію, digital-технології, дитячий контент, радіо, пресу, телеком, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії та багато іншого.

Цього року на форумі очікується багато зарубіжних гостей та спікерів, офіційних делегацій Кореї, Китаю, Молдови, США та інших країн світу, а також спеціальних заходів від партнерів форуму – провідних українських та міжнародних компаній.

Британська медіаконсалтингова компанія K7 Media готує для учасників форуму дві ексклюзивні секції. Одна з них – “Тренди FAANGS”, під час якої аудиторію KMW познайомлять з останніми нововведеннями у сфері виробництва та дистрибуції контенту від Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google і Snapchat.

Ще один партнер KMW, міжнародна кіношкола Vancouver Film School, привезе на форум ексклюзивних гостей – Марію та Андре Жакметтон, шоуранерів серіалу “Божевільні”. Досвідчені спікери розкажуть про створення серіалів, шоуранінг на американських каналах, а також розкриють секрети свого гучного проекту.

Ще один зірковий гість медіафоруму – Андерс Танген, виконавчий директор компанії Viafilm (Los Angeles/Oslo), який готує case study-презентацію “За рамками скандинавського нуару. Серіал One Night”. Понад 20 років Андерс виробляє серіали, художні та документальні фільми.

У партнерстві з міжнародним дистриб’ютором Small World IFT (США) та найбільшим міжнародним ринком аудіовізуального контенту MIPCOM (Франція) в рамках форуму буде проведено фінал міжнародного конкурсу ідей SMALL WORLD. BIG IDEAS. Переможець конкурсу отримає унікальні можливості для професійного розвитку на міжнародному рівні, а його формат – путівку в життя та шанс підкорити глядачів усіх континентів. Цього року SMALL WORLD. BIG IDEAS проводитиметься вчетверте, але вперше – на KYIV MEDIA WEEK.

Родзинкою традиційної лінійки івентів про серіальне виробництво цього року стане виступ Карні Зів, керівниці напрямку виробництва драми та комедії в компанії Keshet Broadcasting (Ізраїль).

За підтримки Держкіно України традиційно відбудеться лінійка заходів, присвячених кінобізнесу. Наприклад, очікується виступ Лоуренса Девіда Фолдеса – члена Академії кінематографічних мистецтв та наук США, члена виконавчого комітету премії “Студентський Оскар”.

Спікер розкаже, як саме журі Академії оцінює “оскарівські” фільми та за якими критеріями обирає переможця у категорії “Найкращий фільм іноземною мовою”, а також виступить із доповіддю про роботу виконавчого комітету “Студентського Оскара”, яка презентуватиме можливості премії для молодих кінематографістів.

Тема документального кіно цього року отримає розвиток завдяки круглому столу “Більше документалістики на ТБ! Так, це працює”. Документалісти з різних країн обговорюватимуть із представниками європейських та українських телеканалів питання популяризації документального кіно серед масового глядача, а також розглядатимуть усі можливості та перспективи виробництва документального контенту. Як і минулого року, в рамках партнерства з платформою на KMW відбудуться пітчинги документальних проектів.

Також KMW проведе конференцію для правовласників “Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – Що робити. 2018”. Як і минулого року, до заходу залучатимуть правовласників аудіовізуального контенту, а також юристів українських та міжнародних компаній з метою конструктивного діалогу для спільного прийняття рішень про майбутні дії щодо захисту авторських та суміжних прав.

На четвертий день KMW відбудеться конференція “Телебачення як Бізнес”, організована традиційним партнером медіафоруму – Індустріальним Телевізійним Комітетом (ITK). Дев’ятий рік поспіль учасники конференції – українські медіатопи та професіонали телевізійної сфери – говоритимуть про актуальний контент, фінанси, менеджмент і найновіші технології.

KYIV MEDIA WEEK-2018 відбудеться 17-21 вересня 2018 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна).

Джерело UATV
дата 21.06.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV