ООН закликає донорів знайти до початку зими $52 млн для Донбасу

uatv
17.09.2019
Фото Укрінформ-UATV

Щоб до початку зими надати допомогу людям, які постраждали від війни на Донбасі, необхідно знайти $52 мільйона, тому ООН закликає донорів активізувати зусилля з наповнення Об’єднаного фонду гуманітарної допомоги Україні.

Про це під час брифінгу у штаб-квартирі ООН сказав речник генсека ООН Стефан Дюжаррік, повідомляє Укрінформ.

“ООН і наші гуманітарні партнери терміново закликають знайти $52 млн., аби забезпечити найбільш гострі та термінові гуманітарні потреби із наближенням зими, коли температура знизиться до позначок від -15 до -20 за Цельсієм”, – наголосив він.

За словами Стефана Дюжарріка, близько $16 млн з коштів, які негайно потребуються нині для захисту населення, підуть на допомогу жертвам замінування, маркування замінованих територій та розмінування територій до того, як вони вкрилися снігом. 

Читайте також: На Донбасі з 2014 року загинули 3339 цивільних, – ООН

“Кошти також підуть на допомогу 80 тисячам людей, які живуть в межах п’ятикілометрової смуги поблизу лінії зіткнення у східній Україні, задля доступу до медицинських послуг – пересувних медичних команд або для надання людям грошей на дорогу до медичних закладів”, – підсумував представник ООН. 

Нагадаємо, об’єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні з початку року зібрав $5 мільйонів.

Від початку військового конфлікту на сході України загинули 3300 мирних жителів, 9000 отримали поранення. 3,5 мільйона осіб щодня потребують гуманітарної допомоги.

Джерело Укрінформ
дата 17.09.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV