ООН надасть Україні $33 млн на боротьбу з коронавірусом

uatv
25.03.2020
Фото Укрінформ

Організація Об’єднаних Націй у межах “Глобального плану гуманітарного реагування для боротьби з COVID-19” виділяє Україні 33 мільйони доларів.

Про це у Facebook повідомив прессекретар Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, інформує UATV.

“Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який сьогодні оголосив генсек ООН, передбачає допомогу й Україні. Сума допомоги становитиме $33 млн”, – пише він.

За словами Ніколенка, йдеться про реалізацію гуманітарних проєктів у східних регіонах по обидві сторони від лінії розмежування за такими напрямами:

– заклади охорони здоров’я;

 – продовольча безпека та товари першої необхідності;

 – люди похилого віку та люди з інвалідністю;

 – дистанційна шкільна освіта.

“Найбільш незахищені категорії українців мають мати засоби для лікування та мінімізації негативного впливу коронавірусу”, – зазначив він.

Ніколенко повідомив, що генсекретар ООН планує залучити $2 млрд для стримування поширення COVID-19 у країнах Південної Америки, Африки, Близького Сходу та Азії. План дозволить забезпечувати доставку необхідного лабораторного обладнання й медикаментів, встановлення додаткових станцій для персональної гігієни, проведення інформаційних кампаній про особистий захист та захист оточуючих від вірусу. В Африці, Азії та Латинській Америці також організовуватимуться авіамости та регіональні хаби для переміщення гуманітарних працівників й вантажів.

❗❗До уваги ЗМІ❗❗Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який сьогодні оголосив…

Опубліковано Oleg Nikolenko Середа, 25 березня 2020 р.

Як повідомлялося, незабаром до Китаю вирушить вантажний літак, який доправить в Україну наступну партію ПЛР-тестів та медичних засобів для боротьби з поширенням коронавірусу.

Джерело UATV
дата 25.03.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV