Омбудсмени України та РФ завтра обміняються переліками в’язнів

uatv
15.07.2019
Скрін з відео

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова та її російська колега Тетяна Москалькова проведуть верифікацію громадян, які утримуються в місцях позбавлення волі на території Росії та України, після чого розглядатимуть механізми їх повернення. Для цього завтра, 16 липня, омбудсмени обміняються переліками в’язнів.

Про це вони заявили під час спільного брифінгу за результатами їхньої зустрічі в Києві 15 липня, повідомляє Радіо Свобода.

“Ми обговорили питання щодо механізму повернення громадян України, які перебувають на території Росії та Криму, і громадян Росії, які перебувають на території України та утримуються в місцях несвободи. Ми проведемо верифікацію громадян, які утримуються на територіях, і будемо проводити можливі зустрічі для вирішення механізмів їх повернення”, – зазначила Людмила Денісова.

Крім цього, сторони під час зустрічі говорили про надання допомоги українським політв’язням.

“Окремо розглянули питання Едема Бекірова, Павла Гриба, Володимира Балуха, Євгена Панова, Володимира Дудки та Станіслава Клиха. Ми домовилися про те, що пані Москалькова обговорить питання можливості надання незалежних лікарів для того, щоб обстежити наших громадян, по деяких – щоб надали можливість вже медичного висновку, наприклад, по Дудці та Грибу”, – додала Людмила Денісова.

Також з російською стороною вдалося домовитися про можливість надання додаткової медичної допомоги військовополоненим морякам, які утримуються зараз в Росії.

Нагадаємо, раніше Павло Клімкін заявляв, що Росія звільнить моряків найближчим часом.

Джерело Радіо Свобода
дата 15.07.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV